Anasayfa / Organik / Cildini Önemseyenlere Özel Organik Duş Jeli
dusjeli-organik-organikciyizbiz (1)

Cildini Önemseyenlere Özel Organik Duş Jeli

dusjeli-organik-organikciyizbiz (2)Duş jeli doğal kokusuyla olduğu kadar içindeki özler sayesinde tenimiz de ferahlık hissi verir. İçerisindeki zenginleştirilmiş içeriklerle tenimizi pürüzsüz hissetmemizi sağlar. Bunun yanı sıra cildimizin nemini korumaya yardımcı olur. Her kullanımdan sonra vücudumuza ipeksi bir canlılık verir. İçerisindeki doğal maddelerle cildimizi ölü hücrelerden arındırırken cildimizin yenilenmesini sağlar. Vücudumuzun ihtiyacı olan hijyeni sağlarken kötü kokulardan duş jelleri tenimizi arındırarak rahatlamamızı, vücudumuzun rahatlamasını sağlamaktadır.

Cilde uyumlu içeriğiyle ph değerleriyle vücudumuzu nemlendirir. Bizleri gün boyu vücudumuzda oluşabilecek kokulara karşı bir kalkan görevi görmektedir. Tenimizi nemlendirirken yumuşacık pürüzsüz bir görünümde olmasını sağlamaktadır. Yüzde yüz doğal içerik özleriyle organik duş jelleri tenimizde hoş bir koku bırakır.

dusjeli-organik-organikciyizbiz (5)

Cildinizin Yumuşaması Ve Canlanmasını Sağlar

Cildimiz bizim için önemlidir. Cilt bakımımız bizi sağlıklı ve zinde olmamızı sağlamaktadır. İçerik olarak, para ben ve diğer kimyasal maddeler içermeden doğal bitki ve özlerinden oluşarak tenimize hoş bir bakım uygulamamızı sağlar. Sağlığımız ön planda olduğundan her zaman katkısız doğal vücut jelleri kullanımına önem verelim.

Özellikle içeriklerinde anti bakteriyel özelliklerin olması cildimizde kesinlikle alerjik reaksiyon oluşmaz. Cildimizi ölü hücrelerden arındırma işlemi görerek cildi temizlemektedir. Tabiî ki duş jelini kullanırken miktarını bir miktar kullanmalıyız. Fazlası vücudumuz için iyi değildir. Her şeyi ölçülü ve kararı ölçüsünde uygulamalıyız. Cildimizi kurutmayarak cildimizi derinlemesine temizleyerek yani mükemmel bir temizlik sağlar. Vücudumuzu canlandırıcı bir etkisi vardır.

 

Bir öncesi yazımız olan Organik Kereviz Hakkında Bilmeniz Gerekenler başlıklı makalemizde organik kereviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebook İle Yorum Yap
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 1 Değerlendirme, Puan Ortalaması: 5,00
Loading...

İlginizi Çekebilir

Evde Kendiniz Yapabileceğiniz 10 Kolay ve Doğal Temizlik Malzemesi Fikri

Bu Yazımızda Neler Bulacaksınız?Ev yapımı temizlik malzemeleri ile hijyene kavuşmak hiç olmadığı kadar doğal!Çamaşır DeterjanıYumuşatıcıCam …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir