Dudak Makyajı

Dudak Makyajı

Dolgun, ışıldayan ve bakımlı dudaklar hepimizin arzusudur. Makyaj yapmasını sevmeyen bayanlar bile dudaklarını hafifte olsa boyamadan çıkmazlar. Ama cildimizin kısmende olsa aldığı ürünler, hatta bilmeden ağız yolu ile vücuda alınan ürünlerin, organik dudak makyajı ürünleri olmasına özen göstermeliyiz ki güzel olmayı amaçlarken sağlığımızdan olmayalım.

  • Organik üretim de organik dudak makyajı ürünleri dahil paketlemeden transferlere kadar, üretimin her bir aşaması kontrol edilir ve üretim aşamalarının uygunluğu sonucu onaylanmaya tabi tutulur ve sertifikalandırılır. 
  • Cildimize uyguladığımız konvansiyonel dudak makyajı ürünlerinin kimyasalları ise derimiz tarafından kısmen dahi olsa cilde alınmış oluyor, zaman içerisinde yan etkilerini gösteriyor ve yaşlanma gibi belirtilerin gelişmesine neden oluyor.
  • Sertifikaya sahip organik dudak makyajı ürünleri üretimi aşamasında içerisinde asla yapay içerik, hammaddeler kullanılmadan tamamen organik koşullara bağlı olarak yetiştirilen ürünler eşliğinde üretim gerçekleştirilmiştir.
  • Organik dudak makyajı kategorisinde dolgun dudaklar için organik dudak kalemleri, ışıldayan dudaklar için organik dudak parlatıcısı, alımlı dukdalar için
    organik rujlar ve sağlıklı dudaklar için organik dudak bakımı ürünleri yer almaktadır.

Organik Dudak Makyajı  uygun fiyatlarla Organikciyizbiz.com'da.


Devamını Göster
Devamını Gizle