Organik Göz Makyajı

Organik Göz Makyajı

Anlamlı bakışlar kazanmak için yararlı göz makyajı ürünleri.. Kim istemez daha dolgun ve uzun kirpikler, simetrik kaşlar, ışıldayan gözler? Ama cildimize uygulayacağımız ürünlerin, organik göz makyajı ürünleri olmasına özen göstermeliyiz.

  • Organik üretim de organik göz makyajı ürünleri dahil paketlemeden transferlere kadar, üretimin her bir aşaması kontrol edilir ve üretim aşamalarının uygunluğu sonucu onaylanmaya tabi tutulur ve sertifikalandırılır. 
  • Cildimize uyguladığımız konvansiyonel göz makyajı ürünlerinin kimyasalları ise derimiz tarafından kısmen dahi olsa cildimize alınmış oluyor, zaman içerisinde yan etkilerini gösteriyor ve yaşlanma gibi belirtilerin gelişmesine neden oluyor.
  • Sertifikaya sahip organik göz makyajı ürünleri üretimi aşamasında içerisinde asla yapay içerik, hammaddeler kullanılmadan tamamen organik koşullara bağlı olarak yetiştirilen ürünler eşliğinde üretim gerçekleştirilmiştir.
  • Organik göz makyajı kategorisinde anlamlı bakışlar için organik eye liner ve göz kalemleri, ışıldayan gözler için organik göz aydınlatıcıları, dikkat çekici gözler için organik göz farları, simetrik kaşlar için organik kaş kalemleri, daha dolgun ve uzun kirpikler için organik maskaralar bulunmaktadır.

Organik Göz Makyajı uygun fiyatlarla Organikciyizbiz.com'da.

Devamını Göster
Devamını Gizle