Organik İçecekler

Organik İçecekler

Herkesin severek tükettiği içecekler hayatımızda büyük öneme sahiptir. İş başında isek kahvelerimiz, ev hanımı isek misafirlerimizle sohbet esnasında çayımız, çocuklar ise meyve sularını tüketmeden gün geçiremezler. Hasta olduğumuz zaman ise bizi iyileştirecek bitki çaylarımız olmazsa olmazdır.. Peki ya bunların organikliği? Tabii ki de önemli.. 

Organik tarım koşullarına bağlı kalarak zamanda ekilen ve toplanan bitki ve meyvelerden, hiç bir katkı maddesi içermeden üretilir. Organik kahveler, Organik çaylar ve Organik meyve suları bunlardan dolayı da Organik İçecekler ile Normal İçecekler arasında farklar bulunur.

  • Organik meyve suları, organik meyvelerden elde edilir. Organik meyve suları vitamin, mineral kaynağıdır, konsantre meyve suları gibi vitamin barındırmayan şekerli içecek değillerdir.
  • Organik çaylar, üretilirken kimyasal yapay gübre kullanılmaz. Kimyasal etkileşimlere maruz kalmadan gübrelenmesi yapılır. Organik çaylar daha çok demir, fosfor ve vitaminlerini barındırır.
  • Organik kahveler fayları arasında karaciğer kanserinden koruduğu, alzheimer hastalığının riskini azaltığı, şeker hastaları için önemli olduğu ve zayıflattığı bilinmektedir.

Organik İçecekler uygun fiyatlarla Organikciyizbiz.com'da.


Devamını Göster
Devamını Gizle