Kahvaltılıklar

Kahvaltılıklar
Üretimin her bir aşaması kayıt altında ve üretimde GDO, hormon, kimyasal girdilerden arındırılmış bir toprakta suni gübre, koruyucu, renklendirici ve tarım ilaçları kullanılmadan, uluslararası sertifikasyon kuruluşları tarafından sertifikalandırılmış organik kahvaltılık ürünleridir. Aynı şekilde organik ürünler ile beslenen hayvanlardan elde edilen hayvansal ürünler organik besinlerdir.
Kimyasal girdiler kullanılmadan üretilen organik besinler ile kimyasal girdiler kullanılarak üretilen konvansiyonel ürünler arasında bir çok fark var vardır.
  • Organik gıdalar mineral, kalsiyum, demir, vitamin, aminoasitler açısından daha varlıklıdır. Kokuları ve lezzetleri mükemmel ve unutulmazdır.
  • Organik besinlerde, suni kimyasal kullanılarak elde edilen besinlere göre kanserojen bir madde olan nitratın %97 oranında az olduğu tetkit edilmiştir.
  • Kimyasal girdiler ve işlemler kullanılmadan üretilen organik besinlerin başta kanser olmak üzere başka bir çok hastalıklara da önler ve besinlerin zarar verme ihtimalleri bulunmamaktadır.
  • Organik besinler vücudunuzun doğal dengesini asla bozmaz aksine canlılık kazandırır. Enerji verir. Sağlık, güç kaynağıdır.
  • Organik kahvaltılıklar kategorisi balı, peyniri, çayı, kahvesi, zeytini, mısır gevrekleri, pekmezi, birbirinde lezzetli reçelleri ve şerbetleriyle vücudun ihtiyacı olan tüm vitamin mineralleri karşılar. 
Organik kahvaltılıklar uygun fiyatlarla Organikciyizbiz.com'da.
Devamını Göster
Devamını Gizle