Kişisel Bakım & Kozmetik

Kişisel Bakım & Kozmetik

 

Kim bakımlı olmayı sevmez ki? Kadın ve ya erkek cinsiyet fark etmeksizin herkes.. Kimi makyaj yapmasını çok sever, kimi parfüm kokularını, kimi saç rengini.. Ama herkes birazda olsa bakımı sever bir o kadarda bakımlı olmayı..

Organik olarak üretilen kişisel bakım, kozmetik ürünleri ile konvansiyonel ürünler arasında farklılıklar vardır.

  • Organik üretim de makyaj ürünleri dahil paketlemeden transferlere kadar, üretimin her bir aşaması kontrol edilir ve üretim aşamalarının uygunluğu sonucu organik kişisel bakım, kozmetik ürünleri onaylanmaya tabi tutulur ve sertifikalandırılır. 
  • Cildimize uyguladığımız konvansiyonel kişisel bakım ve kozmetik ürünlerinin kimyasalları ise derimiz tarafından kısmen dahi olsa vücuda alınmış oluyor, zaman içerisinde yan etkilerini gösteriyor ve yaşlanma gibi belirtilerin gelişmesine neden oluyor.
  • Sertifikaya sahip organik kişisel bakım, kozmetik ürünleri, üretim aşamasında içerisinde asla yapay içerik, hammaddeler kullanılmadan tamamen organik koşullara bağlı olarak yetiştirilen ürünler eşliğinde üretim gerçekleştirilmiştir.
  • Organik kişisel bakım, kozmetik ürün kategorisinde yediden yetmişe herkesin kişisel ihtiyaçlarını karşılayacak ürünler bulunmaktadır. Gerek bebek olsun, gerekse büyük.. Severek kullanacağınız güvenilir organik ürünler mevcut.

Kişisel bakım, kozmetik ürünler uygun fiyatlarla Organikciyizbiz.com'da.

 

 

Devamını Göster
Devamını Gizle