Organik Yüz Bakımı

Organik Yüz Bakımı

Yüzümüze önem gösteririz kremler, makyaj malzemeleri, göz bakımları, cilt temizlik ürünleri.. Peki severek kullandığımız yüz bakım ürünlerinin size zarar vermesini ister misiniz? O halde organik yüz bakımı ürünleri olmasına özen göstermelisiniz.

  • Organik üretim de organik yüz bakımı ürünleri paketlemeden transferlere kadar, üretimin her bir aşaması kontrol edilir ve üretim aşamalarının uygunluğu sonucu organik yüz bakımı ürünleri onaylanmaya tabi tutulur ve sertifikalandırılır. 
  • Cildimize uyguladığımız konvansiyonel yüz bakım ürünlerinin kimyasalları derimiz tarafından kısmen dahi olsa vücuda alınmış oluyor, zaman içerisinde yan etkilerini gösteriyor ve yaşlanma gibi belirtilerin gelişmesine neden oluyor.
  • Sertifikaya sahip organik yüz bakımı ürünleri üretim aşamasında içerisinde asla yapay içerik, hammaddeler kullanılmadan tamamen organik koşullara bağlı olarak yetiştirilen ürünler eşliğinde üretim gerçekleştirilmiştir.
  • Organik yüz bakımı kategorisinde Organik Kremler, Organik Cilt Temizleme ürünleri, Organik Makyaj Temizleyicileri, Organik Göz Bakımı ürünleri  bulunmaktadır.

Organik Yüz Bakımı ürünleri uygun fiyatlarla Organikciyizbiz.com'da.


Devamını Göster
Devamını Gizle