Saç Bakımı

Saç Bakımı

Herkesin değer verdiği saçlar, kim saçında kepek olsun ister ki? Onun yerine dolgun ve ışıldayan saçlar istemez ki?  Çözüm kolay, kimyasal içeren saç bakım ürünleri değil organik saç bakım ürünleri tercih etmeye özen göstermek. 

  • Organik üretim de paketlemeden transferlere kadar, üretimin her bir aşaması kontrol edilir ve üretim aşamalarının uygunluğu sonucu organik saç bakımı ürünleri onaylanmaya tabi tutulur ve sertifikalandırılır. 
  • Cildimize uyguladığımız konvansiyonel saç bakımı ürünlerinin kimyasalları derimiz tarafından kısmen dahi olsa vücuda alınmış oluyor, zaman içerisinde yan etkilerini gösteriyor ve zaman zaman saç dökülmeleri ve kepek gibi nedenlere sebep olabiliyor.
  • Sertifikaya sahip Organik Saç Bakımı üretim aşamasında içerisinde asla yapay içerik, hammaddeler kullanılmadan tamamen organik koşullara bağlı olarak yetiştirilen ürünler eşliğinde üretim gerçekleştirilmiştir.
  • Organik Saç Bakımı kategorisinde Organik Saç kremleri ve jelleri, Organik Şampuan, Organik ve Bitkisel Saç Boyaları bulunmaktadır.

Organik Saç Bakım uygun fiyatlarla Organikciyizbiz.com'da.

Devamını Göster
Devamını Gizle