Vücut Bakımı

Vücut Bakımı

Herkes bakımlı olmayı sever. Hoş kokular, parfümler, kremler,  güneş koruyucuları, masaj yağları vazgeçilmezlerdir. Peki severek kullandığımız bakım ürünlerinin size zarar vermesini ister misiniz? O halde organik vücut bakımı ürünleri olmasına özen göstermelisiniz.

  • Organik üretim de paketlemeden transferlere kadar, üretimin her bir aşaması kontrol edilir ve üretim aşamalarının uygunluğu sonucu organik vücut bakımı ürünleri onaylanmaya tabi tutulur ve sertifikalandırılır. 
  • Cildimize uyguladığımız konvansiyonel vücut ürünlerinin kimyasalları derimiz tarafından kısmen dahi olsa vücuda alınmış oluyor, zaman içerisinde yan etkilerini gösteriyor ve yaşlanma gibi belirtilerin gelişmesine neden oluyor.
  • Sertifikaya sahip organik vücut bakımı ürünleri üretim aşamasında içerisinde asla yapay içerik, hammaddeler kullanılmadan tamamen organik koşullara bağlı olarak yetiştirilen ürünler eşliğinde üretim gerçekleştirilmiştir.
  • Organik Vücut Bakımı  kategorisinde hoş kokulu Organik Losyon ve Kremler, daha hijyenik Organik Pedler, güzel kokular Organik Deo Roll-on Esans, daha sağlıklı Organik Güneş Koruyucu, yorgunluğu alıcı Organik Masaj ve Aromaterapi Yağları bulunmaktadır.

Organik Vücut Bakımı uygun fiyatlarla Organikciyizbiz.com'da.

Devamını Göster
Devamını Gizle